Alberta koledžas studenti cienā ar konfektēm „Galleria Riga” klientus
Publicēts 10. novembrī, 2010.
Oktobra mēneša otrajā pusē atklāja savu eksistenci tirdzniecības centrs „Galleria Riga”.

Oktobra mēneša otrajā pusē atklāja savu eksistenci tirdzniecības centrs „Galleria Riga”. Svinīgajā atklāšanas laikā aktīvi darbojās un dalīja konfektes Alberta koledžas studenti no studiju programmas Izklaides industrijas vadība un producēšanas( KMP).

 

Katru atklāšanas dienu koledžas studenti iejutās neikdienišķā tēlā. Meitenes - kabarē skaistules, puiši, kā no Aleksandra Puškina laikiem ieradušies, stalti, frakās. Bija arī iespēja kādam ietērpt savu nešpetno dabu un izcelto to pirāta vai raganiņas kostīmā.

 

Krāšņi tērpušies, studenti devās pastaigā pa „Galleria Riga” un tikās ar klientiem, viesiem, kas bija ieradušies iepazīt tirdzniecības centra daili un piedāvājuma klāstu. Viņi cienāja ar „Galleria Riga” konfektēm, dalīja bukletus, kurā bija izklāstīta informācija par katru tirdzniecības centra stāvu un atklāšanas pasākuma norisi, mazajiem viesiem tika gaisīgs prieciņš – zaļš balons.

 

„Mums patika un viss bija forši. Košie tērpi, konfektes, cilvēki. Vismaz kaut kas savādāks no ierastās ikdienas.” ar smaidu saka Monta Elizabete un Katrīna no KMP B.

 

Programmas KMP direktore Elita Dombrava ir apmierināta ar saviem studentiem, sakot, ”protams, bija situācijas, kad likās, kā mēs izturēsim, kā nu būs?! Bet tagad paskatoties uz paveikto, uzticētais darbs ir labi izdarīts. Gaidīsim jaunus uzdevumus.”


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: